Параметри
Ціна  750 - 1842 грн.
Виробник
потужність
об'єм приміщення, що обігрівається
функції
тип терморегулятора
нагрівач
підходить для ванної
спосіб монтажу
країна виробника
Популярні
Конвектори Термія

Конвектори Термія

Мова Russian Украинский

Далеко не завжди система опалення може забезпечити комфортну температуру в будинку без додаткового використання локальних обігрівачів. Одним з найбільш затребуваних на сьогоднішній день є електричний конвектор Термія, за допомогою якого можна досить швидко прогріти повітря в приміщенні. Конструктивно прилади даного виробника розроблені так, щоб природна циркуляція повітря значно прискорювалася, досить швидко прогріваючи всю площу кімнати. Купити конвектор Термія Ви можете у нас, наша компанія офіційний представник заводу і ми гарантуємо, що довгі роки, обігрівач буде дарувати тепло і зігрівати Ваш будинок.

Ключові особливості конвектора Термия

Конструкція даного приладу складається з закритих нагрівальних елементів, для виготовлення яких використовуються пластини з алюмінієвого сплаву. Принцип роботи обладнання полягає в попаданні холодного повітря знизу всередину обігрівача, де він досягає потрібної температури, після чого виходить назовні через верхню решітку. Всі електро конвектори Термія оснащені терморегуляторами з функцією Anti Frost, завдяки якій можна постійно підтримувати мінімальну температуру +5 - +7 градусів, щоб не допустити промерзання приміщення.

Основні переваги приладів

Будь-яка модель конвектора Термия - це, перш за все:

 • компактні розміри, що дозволяють зручно розташувати прилад навіть в невеликій кімнаті;
 • безшумна робота обладнання, що має неабияке значення при розміщенні обігрівача в спальні або у випадках, коли в будинку проживають маленькі діти;
 • простий монтаж, що дозволяє в будь-який час встановити конструкцію самостійно без застосування спеціальних інструментів;
 • доступність, оскільки ціна конвектора Термия порівняно невисока і влаштовує більшість споживачів.

Оптимальна потужність обладнання

При купівлі обігрівача завжди потрібно враховувати площу приміщення, в якому він буде використовуватися. Якщо опалювальна кімната становить 20 кв. м., то для неї ідеально підійде конвектор Термія 2 квт. При цьому в більшості подібних конструкцій є вбудований вентилятор, завдяки якому можна прискорити прогрів приміщення. До таких приладів відноситься Конвектор Термія ЕВУА, який відрізняється сучасним дизайном, здатним гармонійно доповнити фактично будь-який інтер'єр. Він може бути встановлений на підлозі або закріплений на стіну.

Сучасний конвектор Термія має ряд додаткових функцій:

 • температуру і потужність, необхідну для обігріву приміщення, встановлює користувач;
 • за допомогою таймера, можливо задати необхідний час роботи приладу;
 • при збоях в електромережі конвектори Термія 2 0 запам'ятовують раніше задані параметри, які потім не потрібно виставляти повторно.

Як встановити конвектор Термія в приміщенні?

Габаритні розміри приладу дозволяють максимально зручно розташувати його в будь-якій кімнаті. Провести монтаж нескладно, якщо слідувати інструкції, що додається.

Способи установки

Конвектори можуть монтуватися практично на будь-якій поверхні:

 • підлогові прилади оснащені спеціальними ніжками, або коліщатками для зручного пересування по приміщенню. Можуть переміщатися в будь-яке місце, до якого дотягнеться провід електроживлення;
 • настінні обігрівачі кріпляться на вертикальній поверхні за допомогою кронштейнів, вартість яких включена в ціну конвектора Термія 2 квт. Найчастіше їх розміщують на стіні під вікном, створюючи, таким чином, теплову завісу, а також з метою не допустити запотівання скла;
 • плінтусні - монтуються вздовж стіни ближче до підлоги. Найчастіше такий спосіб монтажу затребуваний в приміщеннях, де присутні великі вітражі;
 • вбудовані конструкції встановлюються в спеціально підготовлені ніші стін або підлоги, після чого закриваються гратами. Це дозволяє заощадити корисний простір кімнати. Такий спосіб монтажу повинен бути спланований заздалегідь під час будівництва або капітального ремонту будівлі.

Варто відзначити, що настінний конвектор Термія відноситься до ряду універсальних, які можуть як розміщуватися на стінах, так і встановлюватися на підлозі.

Загальні рекомендації по установці конвекторів

Прилади для обігріву можна встановлювати тільки там, де в безпосередній близькості до них немає легкозаймистих предметів. При цьому для приміщень з підвищеною вологістю слід застосовувати тільки спеціальні моделі з високим рівнем захисту від вологи. Мінімальна відстань від конвектора до розетки повинно складати не менше 10 см.

Купити електричний конвектор Термія в Харкові ви можете, звернувшись в нашу компанію, де ваш попит буде задоволений за найбільш вигідною ціною.

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
sticker
sticker
sticker
Конвектор Термія ЕВНА - 1,5/230 С2 (сш), 1,5 кВт Змерзли в квартирі, на дачі або в офісі - обирайте конвектор Термія ЕВНА - відгуки найпозитивніші! Головні переваги - це не висока ціна, висока якість, наявність терморегулятора, а також можливість регулювання потужності. Модель Термия ЕВНА 1,5 кВт..
Ціна: 930 грн. 799 грн.
- 14%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Конвектор Термія ЕВНА - 1,0/230 С2 (мш) - це найсучасніший, швидкий і при цьому безшумний обігрівач. Конвектор Термія, побутовий обігрівач з розеткою 220 В. Потужності в 1 кВт цілком вистачить для опалення приміщення до 40 куб. метрів (при стандартній висоті стелі в 2,5 м, це для невеликої кімнат..
Ціна: 888 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА-2,0/230 С2 (сш) Конвектор Термія моделі ЕВНА 2,0 кВт підходить для опалення будь-яких сухих приміщень. Конвектор Термія - це хороші відгуки, невисока ціна і відмінна якість! Потужності 2 кВт, цілком вистачить для обігріву кімнати розміром до 50 куб. метрів (якщо обігрі..
Ціна: 996 грн. 847 грн.
- 15%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА 2,0/230 С2 (мбш), 2 кВт Конвектор Термія ЕВНА 2,0/230С2 (мб, мбш, мби) - обігрівач конвекторного типу, призначений для опалення побутових приміщень. Має каплебризкозахищене виконання і може експлуатуватися як в сухих, так і у вологих приміщеннях (ванна, душ, сауна). За..
Ціна: 1350 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис конвектора Термія ЕВНА - 1,0/230 С2 (мбш) Якщо необхідно обігріти ванну, душ, сауну, або інші приміщення з підвищеною вологістю, кращий вибір - це конвектор Термія, відгуки відмінні, якість на найвищому рівні, і ціна Вас порадує. Конвектор, потужністю 1 кВт, здатний обігріти приміщення до 25..
Ціна: 1122 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА-1,5/230 С2 (мбш) Обігрівач для опалення як сухих, так і вологих приміщень. Модель Термия ЕВНА 1,5 (мбш) має каплебризкозахищене виконання і закритий "з обребрінням" нагрівальний елемент. Потужність 1,5 кВт розрахована для основного опалення кімнати, розміром до 15 кв. ..
Ціна: 1236 грн. 1062 грн.
- 14%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker


 

Ціна: 1062 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Конвектор Термія ЕВНА - 0,5/230 С2М (ми) ОПТИМА+ - це найсучасніший, швидкий і при цьому безшумний обігрівач. Конвектор Термія, побутовий обігрівач з розеткою 220 В. Потужності в 0,5 кВт цілком вистачить для опалення приміщення до 12 куб. метрів (при стандартній висоті стелі в 2,5 м, це для ..
Ціна: 816 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис електроконвектора Термія ЕВНА - 0,5/230 С2 (мш) - це найшвидший, безшумний і екологічно безпечний спосіб обігріву. Сфера застосування електроконвектора Термія дуже широка, він відмінно впорається із завданням обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електроконвекто..
Ціна: 846 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: конвектор електричний Термія ЕВНА - 2,5/230 С2 (сш), 2,5 кВт Конвектор електричний Термія ЕВНА - 2,5/230 С2 (сш) - це безшумний, ефективний і екологічно безпечний спосіб обігріву приміщень. Головна перевага конвектора - ціна! А сфера застосування дуже широка, вони відмінно впораються із зав..
Ціна: 1092 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис конвектора Термія ЕВНА - 1,5/230 С2М (мби) ОПТІМА+ Якщо необхідно обігріти ванну, душ, сауну, або інші приміщення з підвищеною вологістю, кращий вибір - це конвектор Термія, відгуки відмінні, якість на найвищому рівні, і ціна Вас порадує. Конвектор, потужністю 1 кВт, здатний обігріти приміще..
Ціна: 1200 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА - 1,5/230 С2К (мби) з LED дисплеєм НОВИНКА сезону 2017-2018 року! Конвектор Термія з LED дисплеєм, який дозволяє виставити і підтримувати точну температуру в приміщенні і забезпечувати економію електроенергії до 15%. Завдяки електронному терморегулятору, точність ..
Ціна: 1542 грн. 1387 грн.
- 10%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис конвектора Термія ЕВНА - 2,0/230 С2М (мби) ОПТІМА+ Якщо необхідно обігріти ванну, душ, сауну, або інші приміщення з підвищеною вологістю, кращий вибір - це конвектор Термія, відгуки відмінні, якість на найвищому рівні, і ціна Вас порадує. Конвектор, потужністю 2,0 кВт, здатний обігріти ..
Ціна: 1320 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА - 2,0/230 С2К (мби) з LED дисплеєм НОВИНКА сезону 2017-2018 року! Конвектор Термія з LED дисплеєм, який дозволяє виставити і підтримувати точну температуру в приміщенні і забезпечувати економію електроенергії до 15%. Завдяки електронному терморегулятору, точність ..
Ціна: 1650 грн. 1485 грн.
- 10%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: електроконвектор настінний Термія ЕВНА-2,0/230 Н2 (мбш), 2 кВт Електроконвектор настінний Термія ЕВНА - 2,0/230 Н2 (мбш) може монтуватися на стіну, а також встановлюватися на опори (в комплекті поставки не йдуть, купуються окремо). Відмітна особливість - низький корпус (всього 340 мм) і при..
Ціна: 1350 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
sticker
Опис: конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (с), 1,5 кВт Конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (с) - це самий бюджетний обігрівач в серії моделей ЕВУА. Встановлюється на пластмасові опори і може експлуатуватися як підлоговий конвектор так і настінний варіант. Сфера його застосуван..
Ціна: 750 грн. 675 грн.
- 10%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис електричного конвектора Термія ЕВНА-2,0/230 Н2 (сш) - це найшвидший, безшумний і екологічно безпечний спосіб обігріву. Сфера застосування конвекторів Термія дуже широка, вони відмінно впораються із завданням обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електричний конв..
Ціна: 996 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА - 2,0/230 С2Н (мби) з LCD дисплеєм та тижневим програматором НОВИНКА сезону 2019-2020 року! Конвектор Термія модель ЕВНА 2,0/230 С2Н (мби) з LCD дисплеєм та тижневим програматором, це сучасний опалювальний прилад, який відповідає вимогам по екодизайну Деректіви 2009..
Ціна: 1842 грн. 1658 грн.
- 10%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: Конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (сп), 1,5 кВт Конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (сп) - обігрівач для опалення побутових приміщень. Конвектор універсальний, може встановлюватися на підлогу або монтуватися на стіну. Головна перевага конвектора - ціна - це економ моде..
Ціна: 768 грн. 691 грн.
- 10%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис електроконвектора Термія ЕВУА - 2,0/230-2 (сп) - це найшвидший, безшумний і екологічно безпечний спосіб обігріву. Сфера застосування електроконвектора Термія дуже широка, він відмінно впорається із завданням обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електроконвектор..
Ціна: 792 грн. 752 грн.
- 5%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВУА - 2,0/230-2 (с), 2,0 кВт Конвектор Термія модель ЕВУА - 2,0/230-2 (с) - економ модель для швидкого і ефективного опалення побутових приміщень. У разі використання підлогового конвектора для додаткового опалення, потужності 2,0 кВт цілком вистачить для кімнати до 32 кв...
Ціна: 774 грн. 699 грн.
- 10%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА - 1,5/230 С2Н (мби) з LCD дисплеєм та тижневим програматором НОВИНКА сезону 2019-2020 року! Конвектор Термія модель ЕВНА 1,5/230 С2Н (мби) з LCD дисплеєм та тижневим програматором, це сучасний опалювальний прилад, який відповідає вимогам по екодизайну Деректіви 2009..
Ціна: 1722 грн. 1549 грн.
- 10%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА - 1,0/230 С2Н (мби) з LCD дисплеєм та тижневим програматором НОВИНКА сезону 2019-2020 року! Конвектор Термія модель ЕВНА 1,0/230 С2Н (мби) з LCD дисплеєм та тижневим програматором, це сучасний опалювальний прилад, який відповідає вимогам по екодизайну Деректіви 2009..
Ціна: 1626 грн. 1463 грн.
- 10%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис електричного конвектора Термія ЕВНА-2,5/230 С2 (мбш) - це найшвидший, безшумний і екологічно безпечний спосіб обігріву. Сфера застосування конвекторів Термія дуже широка, вони відмінно впораються із завданням обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електричний кон..
Ціна: 1518 грн. 1366 грн.
- 10%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!