Параметри
Ціна  2262 - 3276 грн.
Виробник
теплова потужність
тип палива
система запалювання
тип нагріву
країна виробника
Теплові гармати газові

Теплові гармати газові

Мова Russian Украинский

Чим більше приміщення, тим складніше його якісно прогріти. Для цього був створений такий потужний обігрівач, як теплова газова гармата, який працює на скрапленому або зрідженому газі. З його допомогою можна досить швидко нагріти повітря, незалежно від обсягу опалювальної площі. Такі прилади широко використовуються в торгових залах, на будівельних об'єктах, в майстернях і виробничих цехах.

Ключові переваги теплової газової гармати

Дані обігрівачі відносяться до стаціонарних теплових пристроїв і мають наступні переваги:

  • пристрій може застосовуватися не тільки в якості основного способу опалення в житлових і промислових приміщеннях, а й служити додатковим джерелом тепла для постійної підтримки комфортної температури;
  • апарат працює за принципом звичайного тепловентилятора, проте є більш потужним. Наприклад, газова теплова гармата 30 кВт здатна досить швидко прогріти площа в 300 кв. м.
  • обігрівач може безперервно працювати протягом тривалого часу;
  • прилад повністю автоматизований, що робить його простим в експлуатації.

Використовувати електричні газові теплові гармати можна в будь-яких місцях, де є доступ до електроенергії, споживання якої не принесе великих витрат, оскільки необхідно тільки для функціонування вентилятора.

Різновиди теплових газових гармат

Дані прилади можуть відрізнятися за способом нагріву, працюючи при цьому на однаковому паливі:

  • при прямому нагріві не відбувається очищення повітряних потоків, тому вони виходять з теплової газової гармати разом з продуктами згоряння. Такі пристрої можна використовувати тільки в добре вентильованому просторі;
  • в апаратах з непрямим нагрівом задіяний нагрівальний елемент у вигляді кільцевого теплообмінника. В цьому випадку всілякі продукти згоряння виводяться через димар. Це дозволяє використовувати теплову газову гармату для житлових приміщень, з яких димохідну конструкцію виводять на вулицю. Однак такий механізм істотно ускладнює переміщення пристрою, тому найчастіше він застосовується як стаціонарна система.

Існує також інфрачервона теплова газова гармата, яка, як і всі подібні обігрівачі, не нагнітає повітря, а нагріває навколишні предмети. В якості палива для неї використовується скраплений газ.

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Опис: газова теплова гармата Vitals (Віталс) GH-301 призначення Газова теплова гармата Vitals GH-301 з прямим типом нагріву - компактний і мобільний виріб, призначений для швидкого і якісного обігріву або вентиляції виробничих і допоміжних приміщень великого об'єму (будівельні об'єкти, склади,..
Ціна: 3276 грн.
Опис: газова теплова гармата Vitals (Віталс) GH-151 призначення Газова теплова гармата Vitals GH-151 з прямим типом нагріву - компактний і мобільний виріб, призначений для швидкого і якісного обігріву або вентиляції виробничих і допоміжних приміщень великого об'єму (будівельні об'єкти, склади,..
Ціна: 2262 грн.
Ви дивилися