Терморегуляторы и программаторы

Терморегуляторы и программаторы

Мова Russian Украинский

Виберіть підкатегорію

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO rol unic, слонова кістка Терморегулятор призначений для підтримки заданої температури повітря в діапазоні від 0 до 35 °С. Для його функціонування не потрібно додаткових датчиків. Ідеально підходить для приміщень, які обігріваються інфрачервоними панелями і ко..
Ціна: 484 грн.
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO rol unic, білий Терморегулятор призначений для підтримки заданої температури повітря в діапазоні від 0 до 35 °С. Для його функціонування не потрібно додаткових датчиків. Ідеально підходить для приміщень, які обігріваються інфрачервоними панелями і конвекторам..
Ціна: 484 грн.
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO srz, білий Терморегулятор призначений для керування інфрачервоними панелями, конвекторами та іншими опалювальними пристроями, а також охолоджувальним обладнанням. Він забезпечує підтримання постійної температури в межах від 0 до 30 °С, а її вимірювання здійсн..
Ціна: 698 грн.
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO srz red, білий Терморегулятор призначений для керування інфрачервоними панелями, конвекторами та іншими опалювальними пристроями, а також охолоджувальним обладнанням. Він забезпечує підтримання постійної температури в межах від 0 до 30 °С, а її вимірювання зд..
Ціна: 578 грн.
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO rz, білий Терморегулятор обладнаний виносним датчиком температури повітря. Контролюйте роботу електрообігрівачів, інфрачервоних панелей, а також систем охолодження в діапазоні температур від 0 до 30 °С. Налаштування таймера початку нагріву Таймер дозвол..
Ціна: 578 грн.
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO rol, слонова кістка Терморегулятор призначений для підтримки заданої температури повітря в діапазоні від 0 до 35 °С. Для його функціонування не потрібно додаткових датчиків. Ідеально підходить для приміщень, які обігріваються інфрачервоними панелями і конвект..
Ціна: 450 грн.
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO pro, слонова кістка, без датчику температури підлоги З терморегулятором terneo pro ви маєте можливість запрограмувати обігрів за тижневим графіком, окремо для буднів і вихідних. Установлюйте до трьох інтервалів протягом доби, під час яких буде підтримуватися ..
Ціна: 1008 грн.
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO pro, білий, без датчику температури підлоги З терморегулятором terneo pro ви маєте можливість запрограмувати обігрів за тижневим графіком, окремо для буднів і вихідних. Установлюйте до трьох інтервалів протягом доби, під час яких буде підтримуватися комфортна..
Ціна: 1008 грн.
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO pro unic, слонова кістка, без датчику температури підлоги З терморегулятором terneo pro ви маєте можливість запрограмувати обігрів за тижневим графіком, окремо для буднів і вихідних. Установлюйте до трьох інтервалів протягом доби, під час яких буде підтримува..
Ціна: 1043 грн.
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO rol, білий Терморегулятор призначений для підтримки заданої температури повітря в діапазоні від 0 до 35 °С. Для його функціонування не потрібно додаткових датчиків. Ідеально підходить для приміщень, які обігріваються інфрачервоними панелями і конвекторами пот..
Ціна: 450 грн.
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO pro unic, білий, без датчику температури підлоги З терморегулятором terneo pro ви маєте можливість запрограмувати обігрів за тижневим графіком, окремо для буднів і вихідних. Установлюйте до трьох інтервалів протягом доби, під час яких буде підтримуватися комф..
Ціна: 1043 грн.
sticker
Опис: кімнатний терморегулятор TERNEO pro-z, білий Терморегулятор terneo pro-z призначений для програмованого керування інфрачервоними панелями, електричними конвекторами та іншими обігрівачами, а також охолоджувальним обладнанням. Завдяки можливості налаштовувати графік обігріву чи охолодження (..
Ціна: 1035 грн.
Ви дивилися