Параметри
Ціна  270 - 821 грн.
Виробник
тип
тип підключення
спосіб монтажу
країна виробника
Запорно-регулирующая арматура

Запорно-регулирующая арматура

Мова Russian Украинский
Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Опис: Термоклапан Danfoss (Данфосс) RA-N, прямий Призначення Термоклапан Данфосс, тип RA-N використовують в двотрубних насосних системах водяного опалення. Оснащений вбудованим пристроєм для попередньої (монтажної) настройки пропускної спроможності. Тип з'єднання: RA-N Вид: прямий Зн..
Ціна: 599 грн.
Опис: Термоклапан Danfoss (Данфосс) RA-N, осьовий Призначення Термоклапан Данфосс, тип RA-N використовують в двотрубних насосних системах водяного опалення. Оснащений вбудованим пристроєм для попередньої (монтажної) настройки пропускної спроможності. Тип з'єднання: RA-N Вид: осьовий ..
Ціна: 599 грн.
Опис: Термоклапан Danfoss (Данфосс) RA-N, куговий Призначення Термоклапан Данфосс, тип RA-N використовують в двотрубних насосних системах водяного опалення. Оснащений вбудованим пристроєм для попередньої (монтажної) настройки пропускної спроможності. Тип з'єднання: RA-N Вид: кутовий ..
Ціна: 599 грн.
Опис: Термоклапан Danfoss (Данфосс) RA-N 15, кутовий правий Призначення Термоклапан Данфосс, тип RA-N використовують в двотрубних насосних системах водяного опалення. Оснащений вбудованим пристроєм для попередньої (монтажної) настройки пропускної спроможності. Тип з'єднання: RA-N Вид: ..
Ціна: 735 грн.
Опис: Термоклапан Danfoss (Данфосс) RA-N 15, кутовий лівий Призначення Термоклапан Данфосс, тип RA-N використовують в двотрубних насосних системах водяного опалення. Оснащений вбудованим пристроєм для попередньої (монтажної) настройки пропускної спроможності. Тип з'єднання: RA-N Вид: к..
Ціна: 735 грн.
Опис: термоголовка Danfoss (Данфосс) RAW-K 5032 з виносним датчиком Призначення Термоголовка Danfoss RAW-K 5032 - автоматичний регулятор температури, який може використовуватися в будь-яких системах водяного опалення приміщень з різним призначенням. Відмітна особливість даної термоголовки - це н..
Ціна: 688 грн.
Опис: термоголовка Danfoss (Данфосс) RAW-K 5030 Призначення Термоголовка Danfoss RAW-K 5030 - автоматичний регулятор температури, який може використовуватися в будь-яких системах водяного опалення приміщень з різним призначенням. Монтується дана модель на клапани терморегуляторів з нарізю М30х1,..
Ціна: 402 грн.
Опис: термоголовка Danfoss (Данфосс) RA 2992 ризначення Термоголовка Danfoss серії RA може використовуватися в будь-яких системах водяного опалення приміщень з різним призначенням Термостатичні елементи з виносним датчиком застосовуються у випадках коли термоголовка закрита шторою, перебуває ..
Ціна: 821 грн.
sticker
Опис: термоголовка Danfoss (Данфосс) RA 2991 Призначення Термоголовка Danfoss серії RA може використовуватися в будь-яких системах водяного опалення приміщень з різним призначенням. Чи знаєте ви, що зниження температури на 1 °С забезпечує економію тепла в розмірі 5-8%, а застосування радіато..
Ціна: 491 грн.
Опис: термоголовка Danfoss (Данфосс) RA 2970 Призначення Термоголовка Danfoss серії RA може використовуватися в будь-яких системах водяного опалення приміщень з різним призначенням. Особливості Газоконденсатний сильфон: швидкість реакції у таких сильфонов вище на 30% в порівнянні з інши..
Ціна: 355 грн.
Опис: Комплект радіаторний Danfoss RLV-KS+RAS-CK для нижнього підключення Радіаторний комплект Данфосс підходить для систем опалення з двома трубами (це так звана "двотрубна система"). Монтується на радіатори які мають нижнє підключення. Складається комплект з Н-образного (так званого "бінокля") ..
Ціна: 769 грн. 615 грн.
- 20%
Опис: Комплект радіаторний Danfoss RLV-KS+RAS-C для нижнього підключення Радіаторний комплект Данфосс підходить для систем опалення з двома трубами (це так звана "двотрубна система"). Монтується на радіатори які мають нижнє підключення. Складається комплект з Н-образного (так званого "бінокля") з..
Ціна: 769 грн. 615 грн.
- 20%
Опис: Комплект радіаторний Danfoss (Данфосс) RA-FN+RAS-C+RLV-S для бокового підключення (3 в одному) Призначення Радіаторний комплект Danfoss (3 в одному) без попереднього налаштування, підходить для радіаторів опалення з боковим підключенням. Даний комплект застосовується в однотрубних систе..
Ціна: 727 грн.
Опис: Комплект радіаторний Danfoss (Данфосс) RA-N+RAE+RLV-S для бокового підключення (3 в одному) Призначення Радіаторний комплект Danfoss (3 в одному) з попереднім монтажним налаштуванням, підходить для радіаторів опалення з боковим підключенням. Даний комплект застосовується в двотрубних си..
Ціна: 769 грн.
Опис: термоголовка Schlösser MINI DZ (біла) Призначення Термоголовка Schlösser MINI DZ (біла) призначена для термоклапанів Danfoss 013G7360 з з'єднанням типу RA-N. Функції Функція «*» захисту теплоносія від замерзання. ..
Ціна: 445 грн.
Опис: термоголовка Danfoss (Данфосс) RA 2920 Призначення Термоголовка Danfoss серії RA може використовуватися в будь-яких системах водяного опалення приміщень з різним призначенням. Особливості Газоконденсатний сильфон: швидкість реакції у таких сильфонов вище на 30% в порівнянні з інши..
Ціна: 499 грн.
Кутовий адаптер Danfoss (Данфосс) для термостатичних елементів (013G1360) Кутовий адаптер Danfoss (Данфосс) для термостатичних елементів застосовується в тих випадках, коли недостатньо монтажного простору для стандартної установки термостатичного елемента, або, коли кутова установка термоелемента..
Ціна: 270 грн.
Кутовий адаптер Danfoss (Данфосс) для термостатичних елементів (013G1350) Кутовий адаптер Danfoss (Данфосс) для термостатичних елементів застосовується в тих випадках, коли недостатньо монтажного простору для стандартної установки термостатичного елемента, або, коли кутова установка термоелемента..
Ціна: 270 грн.
Комплект радіаторний Danfoss (Данфосс) RA-FN+RAS-C2 для бокового підключення Призначення Радіаторний комплект Danfoss (Данфосс) RA-FN+RAS-C2 без попередньої настройки підходить для радіаторів опалення з боковим підключення. Застосовується в нерозгалужених двотрубних системах опалення, де не потр..
Ціна: 452 грн.
Ви дивилися