Теплий плінтус

Теплий плінтус

Мова Russian Украинский

Сьогодні все популярніше робити опалення грунтоване на так званій системі "Теплий плінтус". У чому ж переваги такого обігріву порівняно з іншими видами опалювальних систем? Для того, щоб відповісти на це питання, передусім, необхідно розібратися в принципі його роботи.

Особливості теплого плінтуса

Успішна робота теплого плінтуса поєднує в собі дві властивості повітря - це природна конвекція і так званий "ефект Коанда" (прилипання повітря до поверхні). Тепле повітря, виходячи з приладу, повільно піднімається уздовж стін, як би прилипаючи до них. Таким чином, створюється тепловий екран, який прогріває приміщення, а також перешкоджає виходу тепла назовні. Крім того, нагріті стіни, починають випромінювати інфрачервоне теплове випромінювання, впливаючи на людину з усіх боків. Тепло рівномірне по усьому приміщенню, перепад температури між підлогою і стелею, всього декілька градусів. Це дозволяє економити і не нагрівати приміщення до високих температур. Людина відчуватиме себе комфортно і в теплі, вже при 20 градусах.

Найбільшу популярність в Україні, заслужено отримали теплі плінтуси від вітчизняного виробника під торговою маркою Термія.

Теплий плінтус Термія - види і особливості

Виробник пропонує два види теплого плінтуса - це електричний і водяний.

Електричний теплий плінтус

В якості нагрівача в такому приладі використовується закритий нержавіючий ТЕН. Потужність обігрівача на 1 метрі складає 180 Вт. Завод робить три типорозміра плінтуса завдовжки 1,0; 1,5 і 2,0 метри, що дозволяє підібрати і змонтувати систему для будь-якого приміщення.

Водяний теплий плінтус

Зовні такий плінтус ні чим не відрізняється від електричного, проте усередині нього змонтований теплообмінник, що складається з мідної труби, по якій подається теплоносій, і алюмінієвих ламелей (радіатора). Між собою секції можуть з'єднуватися за допомогою різьбового з'єднання або пайкою.

Усі плінтуси випускаються в двох кольорах: білому і темно-коричневому. Лицьова панель виконана з алюмінію, що забезпечує хорошу тепловіддачу.

Переваги

  • Висока ефективність і економія до 30% енергоресурсов.
  • Здоровий мікроклімат в приміщенні, прилади не сушать повітря і не підіймають пил.
  • Незамінні для вирішення проблеми сирих стін і кутів, а також для створення теплового екрану при панорамних вікнах.
  • Чудово вписуються в інтер'єр.
  • Прості в монтажі.

Де можна застосувати теплий плінтус

  • Балкони, зимові сади
  • Заміські будинки
  • Квартири
  • Кафе та ресторани
Вид: Списком / Таблицею
Показати:
sticker
Опис водяного теплого плінтуса Термія КПНК 16/150 П(п) (прохідний) Призначення Теплий плінтус призначений для експлуатації в системах централізованого або індивідуального опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. В якості теплоносія можуть використовуватися - вода, рідина або масла теплоносі..
Ціна: 1340 грн.
sticker
sticker
Опис електричного теплого плінтуса Термія ЕВНА-0,18 (цб) Сфера застосування теплого плінтуса дуже широка, вони відмінно підійдуть для обігріву балконів, заміських будинків, квартир, ресторанів та інших приміщень, особливо теплий плінтус підходить для приміщень з великим склінням, з високими і дуж..
Ціна: 1089 грн. 926 грн.
- 15%
sticker
Опис електричного теплого плінтуса Термія ЕВНА 0,27/230 П2 (цб) Сфера застосування теплого плінтуса дуже широка, вони відмінно підійдуть для обігріву балконів, заміських будинків, квартир, ресторанів та інших приміщень, особливо теплий плінтус підходить для приміщень з великим склінням, з високим..
Ціна: 1507 грн. 1280 грн.
- 15%
sticker
Опис водяного теплого плінтуса Термія КПНК 16/100 П(п) (прохідний) Призначення Теплий плінтус призначений для експлуатації в системах централізованого або індивідуального опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. В якості теплоносія можуть використовуватися - вода, рідина або масла теплоносі..
Ціна: 981 грн.
sticker
Опис водяного теплого плінтуса Термія КПНК 16/200 П(п) (прохідний) Призначення Теплий плінтус призначений для експлуатації в системах централізованого або індивідуального опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. В якості теплоносія можуть використовуватися - вода, рідина або масла теплоносі..
Ціна: 1703 грн.
Заглушка права для теплого плінтуса Термія ..
Ціна: 20 грн.
Заглушка ліва для теплого плінтуса Термія ..
Ціна: 20 грн.
sticker
Опис водяного теплого плінтуса Термія КПНК 16/100 П(р) (прохідний) Призначення Теплий плінтус призначений для експлуатації в системах централізованого або індивідуального опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. В якості теплоносія можуть використовуватися - вода, рідина або масла теплоносі..
Ціна: 1179 грн.
sticker
Опис водяного теплого плінтуса Термія КПНК 16/200 П(р) (прохідний) Призначення Теплий плінтус призначений для експлуатації в системах централізованого або індивідуального опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. В якості теплоносія можуть використовуватися - вода, рідина або масла теплоносі..
Ціна: 1915 грн.
sticker
Опис водяного теплого плінтуса Термія КПНК 16/100 К(р) (кінцевий) Призначення Теплий плінтус призначений для експлуатації в системах централізованого або індивідуального опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. В якості теплоносія можуть використовуватися - вода, рідина або масла теплоносії..
Ціна: 1270 грн.
З'єднувач кінцевий (гайка-гайка) для теплого плінтуса Термія ..
Ціна: 193 грн.
sticker
Опис водяного теплого плінтуса Термія КПНК 16/200 К(р) (кінцевий) Призначення Теплий плінтус призначений для експлуатації в системах централізованого або індивідуального опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. В якості теплоносія можуть використовуватися - вода, рідина або масла теплоносії..
Ціна: 1984 грн.
sticker
Опис водяного теплого плінтуса Термія КПНК 16/150 П(р) (прохідний) Призначення Теплий плінтус призначений для експлуатації в системах централізованого або індивідуального опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. В якості теплоносія можуть використовуватися - вода, рідина або масла теплоносі..
Ціна: 1552 грн.
Кутник зовнішній для теплого плінтуса Термія. ..
Ціна: 20 грн.
Керівництво з експлуатації теплого плінтуса Термия Каталог деталей і складальних одиниць теплого плінтуса Термія Рекомендації щодо застосування теплого плінтуса Термія Приклад монтажу теплого плінтуса ..
Ціна: 430 грн.
sticker
Опис водяного теплого плінтуса Термія КПНК 16/150 К(р) (кінцевий) Призначення Теплий плінтус призначений для експлуатації в системах централізованого або індивідуального опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. В якості теплоносія можуть використовуватися - вода, рідина або масла теплоносії..
Ціна: 1646 грн.