Виробники
Призначення
Висота установки
Кількість секції
Підходить для ванної
Напруга
тип терморегулятора
Країна виробника
Калорифери - обігрівачі

Калорифери - обігрівачі

Мова Russian Украинский

Коли на вулиці настають холоди, всі ми згадуємо про обігрівачі, або як багато їх ще називають - калорифери. В інтернет-магазинах представлено безліч приладів для опалення. У нас Ви можете замовити і купити калорифер, як побутового, так і промислового призначення.

Для використання в побуті - опалення квартири, будинки, дачі або офісу, споживачі найчастіше вибирають масляний калорифер (радіатор) або електроконвектор. Також, дуже часто, для локального обігріву використовують інфрачервоні обігрівачі, або як їх ще називають - каміни. Для промислових цілей вибирають, як правило, вже техніку серйозніше - теплові гармати, тепловентилятори або ж стельові ІК панелі.

Дуже важливо правильно підібрати обігрівач виходячи зі своїх потреб і переслідуваних цілей. Тоді радість від покупки буде радувати довгі роки і не принесе розчарування. Краще звернутися до фахівців у цій галузі, які зможуть компетентно проконсультувати або підказати рішення для Ваших завдань. Наша компанія вже багато років працює на ринку кліматичного обладнання, менеджери магазину нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть визначитися на якому ж опалювальному приладі зупинити свій вибір. Телефонуйте! Ми чекаємо вас!

Виберіть підкатегорію

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
sticker
sticker
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА-2,0/230 С2 (сш) Конвектор Термія моделі ЕВНА 2,0 кВт підходить для опалення будь-яких сухих приміщень. Конвектор Термія - це хороші відгуки, невисока ціна і відмінна якість! Потужності 2 кВт, цілком вистачить для обігріву кімнати розміром до 50 куб. метрів (якщо обігрі..
Ціна: 1095 грн. 855 грн.
- 22%
sticker
sticker
sticker
Конвектор Термія ЕВНА - 1,5/230 С2 (сш), 1,5 кВт Змерзли в квартирі, на дачі або в офісі - обирайте конвектор Термія ЕВНА - відгуки найпозитивніші! Головні переваги - це не висока ціна, висока якість, наявність терморегулятора, а також можливість регулювання потужності. Модель Термия ЕВНА 1,5 кВт..
Ціна: 1021 грн. 799 грн.
- 22%
sticker
Конвектор Термія ЕВНА - 1,0/230 С2 (мш) - це найсучасніший, швидкий і при цьому безшумний обігрівач. Конвектор Термія, побутовий обігрівач з розеткою 220 В. Потужності в 1 кВт цілком вистачить для опалення приміщення до 40 куб. метрів (при стандартній висоті стелі в 2,5 м, це для невеликої кімнат..
Ціна: 971 грн. 825 грн.
- 15%
sticker
sticker
Опис електричного теплого плінтуса Термія ЕВНА-0,18 (цб) Сфера застосування теплого плінтуса дуже широка, вони відмінно підійдуть для обігріву балконів, заміських будинків, квартир, ресторанів та інших приміщень, особливо теплий плінтус підходить для приміщень з великим склінням, з високими і дуж..
Ціна: 1089 грн. 926 грн.
- 15%
sticker
Опис електричного теплого плінтуса Термія ЕВНА 0,27/230 П2 (цб) Сфера застосування теплого плінтуса дуже широка, вони відмінно підійдуть для обігріву балконів, заміських будинків, квартир, ресторанів та інших приміщень, особливо теплий плінтус підходить для приміщень з великим склінням, з високим..
Ціна: 1507 грн. 1280 грн.
- 15%
sticker
sticker
sticker
Опис: конвектор електричний Термія ЕВНА - 2,5/230 С2 (сш), 2,5 кВт Конвектор електричний Термія ЕВНА - 2,5/230 С2 (сш) - це безшумний, ефективний і екологічно безпечний спосіб обігріву приміщень. Головна перевага конвектора - ціна! А сфера застосування дуже широка, вони відмінно впораються із зав..
Ціна: 1190 грн. 952 грн.
- 20%
sticker
Опис електроконвектора Термія ЕВНА - 0,5/230 С2 (мш) - це найшвидший, безшумний і екологічно безпечний спосіб обігріву. Сфера застосування електроконвектора Термія дуже широка, він відмінно впорається із завданням обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електроконвекто..
Ціна: 921 грн. 875 грн.
- 5%
sticker
sticker
sticker
Теплова гармата 3 кВт, модель Термія АО ЭВО 3,0/0,3 ТП Р (Е) Призначення Теплова гармата 3 кВт, модель Термія АО ЭВО 3,0/0,3 ТП Р (Е), це промисловий обігрівач, який призначений для тривалої експлуатації. Потужність 3 кВт підходить для опалення невеликих приміщень, обігрівач має компактні розмір..
Ціна: 1941 грн. 1708 грн.
- 12%
sticker
Опис: конвектор Bonjour CEG BL-Meca/M 1500 Конвектор Bonjour, від концерну Атлантик, виготовлений у нас, в Україні за французькою технологією знаменитої торгової марки Atlantic. Серія Bonjour - це бюджетний обігрівач в лінійці конвекторів Атлантик, який, за якістю і ефективностю, не поступається,..
Ціна: 1149 грн.
sticker
sticker
sticker
Опис: тепловентилятор керамічний Термія АО ЭВО 2,0/0,1 PTC Призначення Тепловентилятор керамічний Термія АО ЭВО 2,0/0,1 PTC - це невеликий і мобільний обігрівач, для швидкого обігріву невеликих приміщень. Тепловентилятор Термія АО ЭВО 2,0/0,1 PTC має два режими потужності 1,0 і 2,0 кВт, терморег..
Ціна: 995 грн. 829 грн.
- 17%
sticker
sticker
sticker
Опис: конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (с), 1,5 кВт Конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (с) - це самий бюджетний обігрівач в серії моделей ЕВУА. Встановлюється на пластмасові опори і може експлуатуватися як підлоговий конвектор так і настінний варіант. Сфера його застосуван..
Ціна: 858 грн. 686 грн.
- 20%
sticker
Опис електроконвектора Bonjour CEG FN-Meca 2000 Електроконвектор Bonjour, від французького концерну Атлантик - це простий і надійний обігрівач. Він швидко і ефективно здатний обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електроконвектор буде і для бізнесу, він прекрасно піді..
Ціна: 1289 грн.
sticker
sticker
Опис: Конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (сп), 1,5 кВт Конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (сп) - обігрівач для опалення побутових приміщень. Конвектор універсальний, може встановлюватися на підлогу або монтуватися на стіну. Головна перевага конвектора - ціна - це економ моде..
Ціна: 878 грн. 679 грн.
- 23%
sticker
Опис електроконвектора Bonjour CEG BL-Meca/M 1000 Електроконвектор Bonjour, від французького концерну Атлантик - це простий і надійний обігрівач. Він швидко і ефективно здатний обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електроконвектор буде і для бізнесу, він прекрасно пі..
Ціна: 1069 грн.
Ви дивилися