Параметри
Ціна  750 - 1842 грн.
Виробник
потужність
об'єм приміщення, що обігрівається
терморегулятор
тип терморегулятора
функції
нагрівач
підходить для ванної
спосіб монтажу
країна виробника
Популярні
Конвектори електричні

Конвектори електричні

Мова Russian Украинский

Застосовуються для автономного обігріву невеликих приміщень. І настінний конвектор і підлоговий, ефективно обігріває кімнати площею до 30 м2, працює від мережі змінного струму напругою 220 В. Технічні характеристики перевершують традиційні обігрівачі: масляні радіатори, батареї опалення, газові конвектори. На відміну від останніх повністю безпечний в експлуатації. Коефіцієнт корисної дії ≥ 95%.

Які електричні конвектори краще - порівняльна характеристика

Перед вибором конкретної моделі пристрою потрібно ознайомитися з його короткими характеристиками, перевагами та недоліками. У Києві електричні конвектори можна придбати різних виробників і моделей. Всі вони поділяються на кілька видів за місцем установки.

 • Настінні конвектори. Монтуються на вертикальні поверхні, відстань від підлоги в межах 30 см. Така висота забезпечує ефективну циркуляцію повітря по об'єму приміщення. У разі монтажу під віконними прорізами захищають приміщення від попадання холодного повітря.
 • Підлогові. Переносного типу, місце установки можна змінювати з урахуванням конкретних умов експлуатації. В Україні електричні конвектори підлогового типу широко поширені завдяки універсальності застосування. Можливо одночасне використання в якості підлогового і настінного. Ніжки знімаються, на задній стінці є місця для фіксації на вертикальні поверхні.
 • Плінтусні. Встановлюються під широкими плінтусами, закритого типу. Спосіб монтажу підвищує безпеку експлуатації, виключаються ризики ураження електричним струмом або опіків. Плінтусні електричні конвектори в Дніпропетровську можуть встановлюватися як в новобудовах, так і під час поточного ремонту приміщень.

Технічні характеристики електричних конвекторів

Залежно від виробника комплектуються різною автоматикою для підвищення ефективності використання. Технічні відмінності визначаються:

 • Потужністю. Потужність нагрівального приладу коливається в межах 500-2500 Вт, з урахуванням потужності обігрівається площа приміщень становить 5-27 м2 при стандартній висоті. Під час монтажу потрібно дотримуватися ПУЕ, загальна потужність встановлених обігрівальних приладів не може перевищувати показники електричної проводки.
 • Наявністю повітряних вентиляторів. Кращі електричні конвектори мають повітряні вентилятори - поліпшується рух потоків повітря, обігрів приміщення рівномірний. Вентилятор якісно перемішує повітря у всьому об'ємі, виключається утворення «мертвих» зон.
 • Можливостями автоматичного контролю параметрів функціонування. Конвектор електричний самостійно регулює температуру в приміщенні. Є захисна автоматика від перегріву і коротких замикань. Можуть встановлюватися реле, що забезпечують функцію рестарту при граничних скачках напруги. Виробляються моделі, що підключаються до системи «розумний дім» з функцією віддаленого управління. Можливі варіанти настройки автономного режиму нагріву на тиждень.

Закритий і відкритий сухий електричний конвектор - який краще

Закриті електричні конвектори в Харкові встановлюються на об'єктах з підвищеними вимогами щодо безпеки експлуатації. Корпус металевий, покритий стійкою порошковою фарбою. Має нагрівальний трубчастий елемент, закритий алюмінієвим радіатором. За рахунок збільшення загальної площі теплообмінника, знижується температура нагріву - мінімізуються ризики отримання опіків. Задані температурні параметри підтримує електромеханічний термостат. Є функція запобігання від заморожування стаціонарних опалювальних систем з водяними теплоносіями.

У сучасних електричних агрегатах ТЕН герметично запресований, що виключає прямий контакт повітря з перегрітими елементами. Безпечне виконання електричного конвектора ЕВНА дає можливість обігрівати приміщення будь-якої категорії пожежної небезпеки. Контролюючі органи не встановили обмежень по використанню.

Температура зовнішніх поверхонь відкритого тена набагато вище, поверхні корпусу нагріваються до більш високих температур. Ще одна особливість - нерівномірне нагрівання корпусу відкритого конвектора по площі, місця, розташовані поруч з відкритими тенами, нагріваються істотніше. На ці фактори потрібно звертати увагу, при визначенні якої краще електричний конвектор - відкритий або закритий.

Рекомендації по використанню електричних обігрівачів-конвекторів

Електричні конвектори з успіхом можуть використовуватися як головне джерело тепла. Проста та надійна конструкція дозволяє експлуатувати електроконвектори впродовж тривалого часу. Особливо вигідно використовувати данний вид опалення, там де встановлений двох, або трьох тарифний лічильник, що дозволить суттєво заощадити ресурси.

Складна автоматика забезпечує надійну роботу пристроїв за відсутності людей. Такі обігрівачі доцільно встановлювати в дачних будинках для попередження розморожування опалювальної системи в разі відсутності власників. Конвектор електричний 2 кВт може постійно підтримувати температури в межах + 5-7 ° С, цього достатньо для недопущення розморожування відключеною центральної опалювальної системи.

Допускається використання електричного конвектора в Одесі для підігріву неопалюваних приміщень. При різкому зниженні температури повітря агрегат за кілька хвилин створить комфортні умови перебування в приміщенні. Немає потреби встановлювати центральне опалення, економляться кошти. При цьому температура в приміщеннях постійно підтримується в рекомендованих параметрах.

Закриті нагрівальні елементи сучасних типів конвекторів не спалюють кисень і не знижують показники відносної вологості повітря. Агрегати можна встановлювати у всіх приміщеннях, в тому числі і спальних кімнатах. Немає обмежень і по часу включення. Конвектор електричний 1 кВт споживає незначну кількість електричної енергії. Додаткові навантаження на електричні мережі не перевищують рекомендованих меж.

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
sticker
sticker
sticker
Конвектор Термія ЕВНА - 1,5/230 С2 (сш), 1,5 кВт Змерзли в квартирі, на дачі або в офісі - обирайте конвектор Термія ЕВНА - відгуки найпозитивніші! Головні переваги - це не висока ціна, висока якість, наявність терморегулятора, а також можливість регулювання потужності. Модель Термия ЕВНА 1,5 кВт..
Ціна: 930 грн. 799 грн.
- 14%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА-2,0/230 С2 (сш) Конвектор Термія моделі ЕВНА 2,0 кВт підходить для опалення будь-яких сухих приміщень. Конвектор Термія - це хороші відгуки, невисока ціна і відмінна якість! Потужності 2 кВт, цілком вистачить для обігріву кімнати розміром до 50 куб. метрів (якщо обігрі..
Ціна: 996 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис електроконвектора Термія ЕВНА - 0,5/230 С2 (мш) - це найшвидший, безшумний і екологічно безпечний спосіб обігріву. Сфера застосування електроконвектора Термія дуже широка, він відмінно впорається із завданням обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електроконвекто..
Ціна: 846 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА-2,0/230 С2 (сш) + Комплект ніжок Конвектор Термія моделі ЕВНА 2,0 кВт підходить для опалення будь-яких сухих приміщень. Конвектор Термія - це хороші відгуки, невисока ціна і відмінна якість! Потужності 2 кВт, цілком вистачить для обігріву кімнати розміром до 50 куб. ме..
Ціна: 896 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Конвектор Термія ЕВНА - 0,5/230 С2М (ми) ОПТИМА+ - це найсучасніший, швидкий і при цьому безшумний обігрівач. Конвектор Термія, побутовий обігрівач з розеткою 220 В. Потужності в 0,5 кВт цілком вистачить для опалення приміщення до 12 куб. метрів (при стандартній висоті стелі в 2,5 м, це для ..
Ціна: 816 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
sticker
Опис: конвектор електричний Термія ЕВНА - 2,5/230 С2 (сш), 2,5 кВт Конвектор електричний Термія ЕВНА - 2,5/230 С2 (сш) - це безшумний, ефективний і екологічно безпечний спосіб обігріву приміщень. Головна перевага конвектора - ціна! А сфера застосування дуже широка, вони відмінно впораються із зав..
Ціна: 1092 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Конвектор Термія ЕВНА - 1,0/230 С2 (мш) - це найсучасніший, швидкий і при цьому безшумний обігрівач. Конвектор Термія, побутовий обігрівач з розеткою 220 В. Потужності в 1 кВт цілком вистачить для опалення приміщення до 40 куб. метрів (при стандартній висоті стелі в 2,5 м, це для невеликої кімнат..
Ціна: 888 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА 2,0/230 С2 (мбш), 2 кВт Конвектор Термія ЕВНА 2,0/230С2 (мб, мбш, мби) - обігрівач конвекторного типу, призначений для опалення побутових приміщень. Має каплебризкозахищене виконання і може експлуатуватися як в сухих, так і у вологих приміщеннях (ванна, душ, сауна). За..
Ціна: 1350 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: конвектор Bonjour CEG BL-Meca/M 1500 Конвектор Bonjour, від концерну Атлантик, виготовлений у нас, в Україні за французькою технологією знаменитої торгової марки Atlantic. Серія Bonjour - це бюджетний обігрівач в лінійці конвекторів Атлантик, який, за якістю і ефективностю, не поступається,..
Ціна: 1149 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис електроконвектора Bonjour CEG FN-Meca 2000 Електроконвектор Bonjour, від французького концерну Атлантик - це простий і надійний обігрівач. Він швидко і ефективно здатний обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електроконвектор буде і для бізнесу, він прекрасно піді..
Ціна: 1289 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА-1,5/230 С2 (мбш) Обігрівач для опалення як сухих, так і вологих приміщень. Модель Термия ЕВНА 1,5 (мбш) має каплебризкозахищене виконання і закритий "з обребрінням" нагрівальний елемент. Потужність 1,5 кВт розрахована для основного опалення кімнати, розміром до 15 кв. ..
Ціна: 1236 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker


 

Ціна: 1062 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис конвектора Термія ЕВНА - 1,0/230 С2 (мбш) Якщо необхідно обігріти ванну, душ, сауну, або інші приміщення з підвищеною вологістю, кращий вибір - це конвектор Термія, відгуки відмінні, якість на найвищому рівні, і ціна Вас порадує. Конвектор, потужністю 1 кВт, здатний обігріти приміщення до 25..
Ціна: 1122 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис електроконвектора Bonjour CEG BL-Meca/M 2500 Електроконвектор Bonjour, від французького концерну Атлантик - це простий і надійний обігрівач. Він швидко і ефективно здатний обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електроконвектор буде і для бізнесу, він прекрасно пі..
Ціна: 1469 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис електроконвектора Bonjour CEG BL-Meca/M 1000 Електроконвектор Bonjour, від французького концерну Атлантик - це простий і надійний обігрівач. Він швидко і ефективно здатний обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електроконвектор буде і для бізнесу, він прекрасно пі..
Ціна: 1069 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
sticker
Опис: конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (с), 1,5 кВт Конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (с) - це самий бюджетний обігрівач в серії моделей ЕВУА. Встановлюється на пластмасові опори і може експлуатуватися як підлоговий конвектор так і настінний варіант. Сфера його застосуван..
Ціна: 750 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис електроконвектора Bonjour CEG BL-Meca/M 500 Електроконвектор Bonjour, від французького концерну Атлантик - це простий і надійний обігрівач. Він швидко і ефективно здатний обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електроконвектор буде і для бізнесу, він прекрасно під..
Ціна: 1009 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис електричного конвектора Термія ЕВНА-2,5/230 С2 (мбш) - це найшвидший, безшумний і екологічно безпечний спосіб обігріву. Сфера застосування конвекторів Термія дуже широка, вони відмінно впораються із завданням обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електричний кон..
Ціна: 1518 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: Конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (сп), 1,5 кВт Конвектор електричний Термія ЕВУА - 1,5/230-2 (сп) - обігрівач для опалення побутових приміщень. Конвектор універсальний, може встановлюватися на підлогу або монтуватися на стіну. Головна перевага конвектора - ціна - це економ моде..
Ціна: 768 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис конвектора Термія ЕВНА - 1,5/230 С2М (мби) ОПТІМА+ Якщо необхідно обігріти ванну, душ, сауну, або інші приміщення з підвищеною вологістю, кращий вибір - це конвектор Термія, відгуки відмінні, якість на найвищому рівні, і ціна Вас порадує. Конвектор, потужністю 1 кВт, здатний обігріти приміще..
Ціна: 1200 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис конвектора Термія ОПТІМА+ ЕВНА - 1,0/230 С2М (мбі) Якщо необхідно обігріти ванну, душ, сауну, або інші приміщення з підвищеною вологістю, кращий вибір - це конвектор Термія ОПТІМА, відгуки відмінні, якість на найвищому рівні, і ціна Вас порадує. Конвектор, потужністю 1 кВт, здатний обіг..
Ціна: 1086 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис електроконвектора Термія ЕВУА - 2,0/230-2 (сп) - це найшвидший, безшумний і екологічно безпечний спосіб обігріву. Сфера застосування електроконвектора Термія дуже широка, він відмінно впорається із завданням обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електроконвектор..
Ціна: 792 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Конвектор опалення електричний Термія ЕВНА - 1,5/230 Н2 (мбш) Конвектор опалення Термія (модель ЕВНА 1,5/230 Н2 (мбш)) підходить для опалення приміщень розміром до 37 куб. метрів. У разі використання обігрівача в якості додаткового опалення - до 60 куб. м. Має каплебризкозахищене виконання корпус..
Ціна: 1236 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: конвектор Термія ЕВНА - 1,5/230 С2Н (мби) з LCD дисплеєм та тижневим програматором НОВИНКА сезону 2019-2020 року! Конвектор Термія модель ЕВНА 1,5/230 С2Н (мби) з LCD дисплеєм та тижневим програматором, це сучасний опалювальний прилад, який відповідає вимогам по екодизайну Деректіви 2009..
Ціна: 1722 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!