Параметри
Ціна  621 - 6996 грн.
Виробник
потужність

терморегулятор
функції
нагрівач
напруга живлення
країна виробника
Теплові гармати електричні

Теплові гармати електричні

Мова Russian Украинский

У недостатньо опалювальному приміщенні часто доводиться використовувати додаткове кліматичне обладнання. Одними з найбільш ефективних приладів для якісного обігріву квартир і промислових будівель є сучасні електричні теплові гармати. Зовні конструкція такого пристрою являє собою металевий корпус, з одного боку якого присутні напрявляючі жалюзі. Всередині розташований електровентилятор, а також нагрівальний елемент. Працюючи від мережі в 220В теплова електрична гармата прогріває приміщення за рахунок теплого повітря, який утворюється навколо нагрівального елементу, а потім виштовхується за допомогою вентилятора за межі пристрою.

Основні характеристики електричних теплових гармат

Продуктивність такого апарату визначається його здатністю ефективно прогрівати певну площу протягом встановленого часу. Це залежить від показника потужності вироба. Для житлових будинків в основному купують електричну теплову гармату 2 квт, якої цілком достатньо для обігріву окремих кімнат квартир або приватних будинків.

Переваги використання пристрою в різних умовах

На сьогоднішній день в Україні теплові електричні гармати володіють наступними перевагами:

 • надійність і продуктивність виробів, що гарантує безперебійну роботу на максимальних режимах протягом тривалого часу;
 • безшумність працюючого апарату, що дозволяє використовувати його в спальнях і кімнатах відпочинку;
 • різноманітність модельного ряду, в якому легко знайти не тільки пристрій, здатний прогріти малогабаритну кімнату, але і електричну теплову гармату для великих приміщень;
 • екологічність, оскільки такий обігрівач не виділяє відпрацьованих газів, а неприємний запах відсутній, завдяки чому його можна застосовувати на невеликих погано вентильованих об'єктах;
 • швидкість досягнення заданої температури, а також можливість власноруч регулювати потужність і напрямок повітряного потоку;
 • мобільність, що дозволяє з легкістю транспортувати пристрій. Це дає можливість використовувати теплові електричні гармати для дачі в період проживання за містом або для тимчасового обігріву гаража;
 • доступні ціни при досить високій якості виробів, що дає можливість середньостатистичному споживачеві придбати ефективний обігрівач без істотного збитку для сімейного бюджету.

Незначні недоліки, на які варто звернути увагу

Основний недолік такого обладнання криється в необхідності виділених потужних джерел живлення для його експлуатації. Наприклад, для обігріву великого складу або цеху потрібно електрична теплова гармата 40 кВт, що неминуче призведе до високих витрат на електроенергію.

Крім того, за допомогою подібних повітряних нагрівачів неможливо обігрівати об'єкти, що знаходяться під відкритим небом. Для цих цілей буде потрібно прилад, який працює на рідкому паливі.

Вибір відповідної моделі електричної теплової гармати

Для того щоб відповісти на питання яка електрична теплова гармата краще, потрібно чітко визначити сферу її застосування. Правильно підібрати модель обігрівача можна тільки з урахуванням умов, в якому він буде використовуватися.

Область застосування приладів

Сучасні електричні теплові гармати використовують для швидкого обігріву таких приміщень як:

 • кімнати в квартирах і приватних будинках;
 • цехи і ангари;
 • майстерні і службові кабінети;
 • напіввідкриті будівельні майданчики;
 • теплиці і сховища сільськогосподарської продукції.

Виходячи з опалювальної площі, в першу чергу необхідно визначитися з потужністю приладу, оскільки навіть найкраща електрична теплова гармата, призначена для невеликої кімнати, не впорається з обігрівом великого виробничого цеху або торгового залу. Це обумовлено недостатньо сильним для таких умов нагрівальним елементом.

Слід зазначити і такий затребуваний вид продукції як інфрачервона електрична теплова гармата, яка відрізняється від всіх інших видів приладів відсутністю вбудованого вентилятора. Принцип її роботи не передбачає нагнітання повітряних мас, оскільки вироблене тепло за рахунок випромінювань нагріває навколишні предмети.

Додаткові критерії вибору пристрою

Для того щоб вибрати теплову електричну гармату, що відповідає вашому приміщенню, потрібно приділити увагу наступним важливим моментам:

 • виріб повинен бути обладнано терморегулятором для того, щоб користувач завжди міг управляти не тільки продуктивністю, але і економічністю обігрівача;
 • апарат повинен бути безпечним і не привести до пожежі під час перегріву. Для цього необхідна наявність функції автоматичного відключення;
 • між металевим і пластиковим корпусом краще вибирати перший варіант, оскільки в разі раптового збою в електромережі розпечений ТЕН не завдасть шкоди міцному металу. Натомість пластик з легкістю може розплавитися, внаслідок чого з'явиться ризик загоряння;
 • форма конструкції також має значення. Наприклад, циліндричні прилади нагрівають повітря значно швидше за рахунок нагрівального елементу у вигляді спіралі. А прямокутні пристрої менше сушать повітря, оскільки оснащені нагрівальним елементом сітчастого типу;
 • у випадках, коли необхідно придбати обігрівач для застосування на будівельному об'єкті, фахівці радять купувати пристрій з суцільоно штампованою крильчаткою вентилятора.

Якщо ви вирішили купити електричний обігрівач теплова гармата, то бажано попередньо поцікавитися наявністю в вашому населеному пункті сервісного центру, який здійснює обслуговування виробів певного виробника. В іншому випадку при виході приладу з ладу ремонтні роботи можуть виявитися досить дорогими.

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
sticker
sticker
sticker
Теплова гармата 3 кВт, модель Термія АО ЭВО 3,0/0,3 ТП Р (Е) Призначення Теплова гармата 3 кВт, модель Термія АО ЭВО 3,0/0,3 ТП Р (Е), це промисловий обігрівач, який призначений для тривалої експлуатації. Потужність 3 кВт підходить для опалення невеликих приміщень, обігрівач має компактні розмір..
Ціна: 1614 грн. 1499 грн.
- 7%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker


 

Ціна: 3636 грн. 2910 грн.
- 20%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
sticker
Опис: тепловентилятор керамічний Термія АО ЭВО 2,0/0,1 PTC Призначення Тепловентилятор керамічний Термія АО ЭВО 2,0/0,1 PTC - це невеликий і мобільний обігрівач, для швидкого обігріву невеликих приміщень. Тепловентилятор Термія АО ЭВО 2,0/0,1 PTC має два режими потужності 1,0 і 2,0 кВт, терморег..
Ціна: 894 грн. 829 грн.
- 7%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: електрогармата Термія АО ЭВО 15,0/1,0 ТП Призначення Електрогармата Термія має промислове призначення, і використовується для опалення виробничих приміщень, цехів, гаражів, торгових залів, майстерень, складів, ангарів та інших місць, де необхідно швидко і ефективно підняти температуру. Та..
Ціна: 5586 грн. 4789 грн.
- 14%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 6,0/0,4 (380 В) Назначение Промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 6,0/0,4 (380 В) це переносний електричний обігрівач, який може використовуватися для додаткового або основного обігріву приміщень. Прекрасно підійде для опалення майстерень і цех..
Ціна: 3108 грн. 2663 грн.
- 14%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: електрогармата Термія АО ЭВО 18,0/1,1 ТП Призначення Електрогармата Термія має промислове призначення, і використовується для опалення виробничих приміщень, цехів, гаражів, торгових залів, майстерень, складів, ангарів та інших місць, де необхідно швидко і ефективно підняти температуру. Та..
Ціна: 6186 грн. 4999 грн.
- 19%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: електрогармата Термія АО ЭВО 24,0/1,3 ТП Призначення Електрогармата Термія має промислове призначення, і використовується для опалення виробничих приміщень, цехів, гаражів, торгових залів, майстерень, складів, ангарів та інших місць, де необхідно швидко і ефективно підняти температуру. Та..
Ціна: 6996 грн. 6143 грн.
- 12%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 9,0/0,8 Р (Е) (380 В) Призначення Промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 9,0/0,8 Р (Е) (380 В) це переносний електричний обігрівач, який може використовуватися для додаткового або основного обігріву приміщень. Прекрасно підійде для опалення май..
Ціна: 3588 грн. 3327 грн.
- 7%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 4,5/0,4 (220 В) Призначення Промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 4,5/0,4 (220 В) це переносний електричний обігрівач, який може використовуватися для додаткового або основного обігріву приміщень. Прекрасно підійде для опалення майстерень і це..
Ціна: 2466 грн. 2343 грн.
- 5%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: теплова гармата Термія АО ЭВО 9,0/0,8 ТП Теплова гармата Термія призначена для обігріву приміщень великих розмірів, це можуть бути цехи, гаражі, склади, майстерні та інші приміщення. За рахунок своєї конструкції, а також великої потужності (9,0 кВт), теплопушка дозволяє швидко і ефективно п..
Ціна: 4092 грн. 3499 грн.
- 14%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: теплова гармата Термія АО ЭВО 4,5/0,4 (230/400В) ТП К (без шнура) Теплова гармата Термія, потужністю 4,5 кВт модель АО ЭВО 4,5/0,4 ТП, призначена для обігріву невеликих приміщень, це можуть бути цехи, гаражі, склади, майстерні та інші приміщення. Також обігрівач може використовуватися на бу..
Ціна: 2844 грн. 2699 грн.
- 5%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker


 

Ціна: 4650 грн. 3990 грн.
- 14%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: промисловий тепловентилятор Термія 2000 (модель АО ЭВО 2,0/0,2 (220 В)) Призначення Тепловентилятор Термія 2000 це невеликий і мобільний електричний обігрівач, який підходить для опалення невеликих приміщень, наприклад майстерень, гаражів, СТО, невеликого складу, магазину або павільйону. М..
Ціна: 1542 грн. 1465 грн.
- 5%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 5,2/0,4 (380 В) Призначення Промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 5,2/0,4 (380 В) це переносний електричний обігрівач, який може використовуватися для додаткового або основного обігріву приміщень. Прекрасно підійде для опалення майстерень і це..
Ціна: 2532 грн. 2405 грн.
- 5%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: теплова гармата Термія 3000 ТП Р (М), 3 кВт (220 В) Теплова гармата Термія 3000, модель АО ЭВО 3,0/0,3 ТП Р (М), промисловий обігрівач для швидкого нагріву невеликих приміщень. Може застосовуватися для опалення гаражів, виробничих приміщень, цехів, СТО, майстерень тощо. Призначена для трива..
Ціна: 2112 грн. 1999 грн.
- 5%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker


 

Ціна: 1680 грн. 1544 грн.
- 8%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
sticker
Опис: промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 12,0/0,8 Р (Е) (380 В) Призначення Промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 12,0/0,8 Р (Е) (380 В) це переносний електричний обігрівач, який може використовуватися для додаткового або основного обігріву приміщень. Прекрасно підійде для опалення м..
Ціна: 4080 грн. 3779 грн.
- 7%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: теплова гармата Термія АО ЭВО 4,5/0,4 ТП (220 В) Теплова гармата Термія, потужністю 4,5 кВт (220 В), модель АО ЭВО 4,5/0,4 ТП, призначена для обігріву невеликих приміщень, де немає можливості підвести напругу 380 В, це можуть бути цехи, гаражі, склади, майстерні та інші приміщення. Також об..
Ціна: 3036 грн. 2870 грн.
- 5%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
Опис теплової гармати Vitals EH-92 Електрична теплова гармата Віталс ЕН-92, одна з найпотужніших у лінійці (9 кВт), призначена для обігріву або вентиляції виробничих і допоміжних приміщень середнього об'єму (будівельні майданчики, склади, цехи, гаражі, торгові павільйони тощр). Джерелом живл..
Ціна: 2929 грн.
sticker
Опис: промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 9,0/0,8 (380 В) Призначення Промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 9,0/0,8 (380 В) це переносний електричний обігрівач, який може використовуватися для додаткового або основного обігріву приміщень. Прекрасно підійде для опалення майстерень і це..
Ціна: 3757 грн. 3456 грн.
- 8%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 12,0/0,8 (380 В) Призначення Промисловий тепловентилятор Термія АО ЭВО 12,0/0,8 (380 В) це переносний електричний обігрівач, який може використовуватися для додаткового або основного обігріву приміщень. Прекрасно підійде для опалення майстерень і ..
Ціна: 4290 грн. 3979 грн.
- 7%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
Опис тепловентілятора керамічного Дніпро-М ТПЕ-2000/1 Керамічний тепловентилятор Дніпро-М ТПЕ-2000/1 - 1-фазний обігрівач, який працює від стандартної електричної мережі. Максимальна потужність тепловентилятора 2 кВт, також, при необхідності, його можна перемкнути на пів потужності (1 кВт). Наг..
Ціна: 738 грн.
sticker
sticker
Опис: теплова пушка з металокерамічним РТС нагрівачем Термія BGP1606-03 3000W Таблиця залежності підвищення температури від об'єму приміщення Потужність, кВт Підвищення температури, °С 5 10 15 20 25 30 35 Орієнтовний об'єм пр..
Ціна: 998 грн.
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!
sticker
Опис: теплова гармата Термія АО ЭВО 9,0/0,8 (400В) ТП "Термія 9000" (без шнура) Теплова гармата Термія призначена для обігріву приміщень великих розмірів, це можуть бути цехи, гаражі, склади, майстерні та інші приміщення. За рахунок своєї конструкції, а також великої потужності (9,0 кВт), теплопу..
Ціна: 3990 грн. 3459 грн.
- 13%
Переваги:
 • Бесплатная доставка
  Безкоштовна доставка по Україні!