Eldom (Болгария)

ELDOM (Болгария)

ТОВ "ЕЛДОМІНВЕСТ" (Болгарія) засновано в 1987 р. За 27 років свого існування компанія затвердилася у Болгарії як одне з успішних підприємств і стала лідером у виробництві і торгівлі електропобутовими і газовими приладами в країні, маючи долю на ринку більше ніж 70%. Завод розташований в промисловій зоні міста Варни, що є морською столицею Болгарії, та є другим по темпам економічного розвитку містом після столиці - Софія.

Сьогодні компанія експортує свою продукцію у більш ніж 30 держав на 4 континентах. Завдяки проведеній модернізації і будівництву нових виробничих ділянок, річна виробнича потужність компанії ЕЛДОМІНВЕСТ на цей момент складає 500 000 виробів. Компанія є одним з небагатьох європейських виробників емальованих водонагрівачів об'ємом 1000 літрів. Щоб забезпечити надійне гарантійне і післягарантійне обслуговування, компанія ЕЛДОМІНВЕСТ підтримує 102 центри техобслуговування в країні. Під керівництвом пана Цветана Велковского сьогодні в підприємстві працюють більше 450 фахівців.
 

Чому варто купити водонагрівач ЕЛДОМ?

 • Енергосбережні. Бесфреонова пінополіуретанова ізоляція з високощільної пінополіуретанової піни по спеціальній формулі. Вона характеризується одним з найвищих коефіцієнтів теплопровідності, що гарантує мінімальні теплові втрати і економить споживання електроенергії.
 • Надійні. Унікальний захист на шести рівнях, включає:
  - спеціально спроектований еліптичний фланець;
  - термовимикач;
  - терморегулятор;
  - поворотний, розвантажуючий і диференціальний клапан.
 • Довгий термін служби. Покриття баку зі зносостійкої цирконієвої емалі по новій формулі. Додавання цирконію в емалеве покриття значно підвищує його стійкість до високих температур. Покриття цирконієвою емаллю захищає водонагрівач в робочому режимі незалежно від різних характеристик води.
 • Максимальний захист від корозії. Кожен водонагрівач "ELDOM" має анодний захист площею в два рази більше, а моделі місткістю від 50 до 1000 л. забезпечені двома анодними протекторами. Таким чином, гарантуються ефективний захист усього накопичувального бака, особливо в районах з агресивною м'якою водою, і продовження експлуатаційного життя вашого водонагрівача "ELDOM". Стан антикорозійного захисту легко може бути встановлений за допомогою вбудованого анодного тестера.
 • Ціна-якість. Оптимальне співвідношення між ціною-гарантією-якістю.

Водонагрівачі серії "ELDOM Eureka" включають моделі місткістю від 30 до 200 л. вертикальні і горизонтальні. Вони забезпечені сухими трубчастими нагрівальними елементами, у яких немає прямого контакту з водою, та змонтовані в теплопередаючих трубках.

Коли рекомендуються водонагрівачі з сухими трубчастими нагрівальними елементами?

Коли вода водопровідної мережі містить високий відсоток карбонатів (вапняку). У таких випадках виникає проблема накопичення великої кількості накипу, який осідає на погружонном у воду нагрівальному елементі і тим самим знижує ефективність при нагріві. Коли вода водопровідної мережі занадто м'яка. У таких випадках виникає проблема з м'якою водою, яка характеризується кислотним ефектом і чинить агресивну дію на нагрівальний елемент.

Як водонагрівачі серії "ELDOM Eureka" пропонують практичне рішення проблем води м'якого і жорсткого типів?

Нагрівальний елемент не вступає в прямий контакт з водою, а нагріває її через емалеровану трубу, в яку він вставлений. На новому емалевому покритті водонагрівачів серії "ELDOM Eureka" осідає мінімальна кількість накипу. Відсутність накипу навколо труби гарантує ефективність при нагріві води. Відсутність прямого контакту з водою оберігає нагрівальний елемент від корозії і подовжує його експлуатаційний період. Емалерована труба, в яку щільно вставлений нагрівальний елемент, стає частиною цілісної емальованої внутрішньої поверхні бака, яку ефективно захищають два аноди зі збільшеною масою у водонагрівачах "ELDOM Eureka" Сухі трубчасті нагрівальні елементи зберігають енергетичну ефективність при нагріві води. Водонагрівачі цієї серії мають подвійний електричний вимикач для статичного виключення двох нагрівальних елементів, що оптимізує режим нагріву води. При заміні сухого трубчастого нагрівального елементу не доводиться зливати воду з водонагрівача.

Товары данного производителя отсутствуют.
Вы смотрели